Yöntemimiz

İhtiyaç Analizi
İyi bir gelişim programı ancak sizleri ve sorunlarınızı dinleyerek tasarlanabilir. Her programın başında sizlerle yapacağımız birebir ve/veya takım görüşmelerinde farklı araçlar eşliğinde şirketinizin ihtiyaçlarını birlikte saptayarak gelişim programlarınızı tasarlayacağız. Bu çalışma ile programın verimli olmasını sağlarken aynı zamanda etkinliğini de ölçebileceğiz.

İhtiyaç Uyarlama
Sizlere hizmet verecek Proje Yöneticileri ile gelişim programınızın ihtiyaçlarınızla bire bir uyumlu olması sağlanacaktır. İhtiyaç analizi sürecinde ortaya çıkan amaçlar baz alınarak Eğitmenleriniz program içeriği ve öğrenim gereçlerini hazırlayacaklardır. Gelişim programınız, her aşamada – sınıf içi, bireysel projeler, takım çalışmaları, deneyimden öğrenme, vb. – tamamıyla çalışanlarınızın gelişimi düşünülerek planlanacaktır.

Birlikte Öğrenme
Birbirinden öğrenme çerçevesinde planlanan gelişim programlarımız, her aşamada yapılacak ortak çalışmalar ile bu gelişimin kurumun beklenen hedeflerine yönelik olmasını sağlayacaktır.

Gelişim Değerlendirme – Geribildirim
Gelişim, bir süreçtir ve uzun sureli bir işbirliğini gerektirmektedir. Programlarınızın tasarımını yaparken program sonrası destek ve hizmet anlayışımız devam edecektir. Gerek program sırasındaki gözlemlerimizi, gerekse program sonrası yapılacak ölçüm, anket, yüz yüze görüşmelerle elde edilen geribildirimleri sizlerle paylaşarak programınız değerlendirilecektir. Bu yapılacak çalışma salt kurumunuzun geri bildirimi olmakla kalmayıp, sizlerin uzun dönemli hedeflerinize ulaşmanıza destek olmaya devam edecektir.