Bizden Haberler
Basından Bizden Haberler
Toros Tarım Yönetici Gelişim Programı Başladı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yönetici Geliştirme Merkezi ve Toros Tarım işbirliği ile hazırlanan kademelendirilmiş bir gelişim programıdır. Program; yöneticilerin kendilerine, işlerine ve ekiplerine liderlik etme temeli üzerinde kurgulanmış olup, Toros Tarım'ın iş süreçlerindeki verimliliği artırıcı konularda katılımcıların seçeceği bireysel projeler ile sonlanmaktadır. Böylelikle, programda öğrenilenlerin iş hayatına transferinin sağlanması hedeflenmektedir.

TÜM Elektrik Gelişim Programı ilk mezunlarını verdi

Bir eğitim programımızı daha başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm Elektrik Satış Grubu ile 4 Mart 2017 tarihinde başladığımız Gelişim Programı’nı 13 Mayıs’taki Proje Sunumu ile birlikte tamamladık. Katılımcılarımız, 5 farklı modülden oluşan programımız dahilinde Motivasyon Yönetimi’nden İşletme Yönetimi’ne Satışta Danışman Yaklaşımı’ndan Satışta Güvenli Duruş’a kadar birçok farklı içerikteki eğitimlere katılarak ve son adım olan Proje Sunumu’nu da tamamlayarak sertifikalarını aldılar. Bilgi YGM ailesi olarak katılımcılarımıza hep birlikte geçirdiğimiz bu güzel süreç için teşekkür ederiz.

Şişecam Mali İşler Okulu Başladı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yönetici Geliştirme Merkezi, kurumlara özel hazırladığı farklı ve yenilikçi fonksiyonel okullarına bir yenisini daha ekliyor. Bilgi YGM ve Şişecam Akademi işbirliği ile tasarlanan Mali İşler Okulu Sertifika Programı'nın amacı; Şişecam Mali İşler Departmanında çalışan uzman ve yöneticilerin meslekî yetkinliklerini artırmaktır.

Arçelik Tüketici Hizmetleri Akademisi Başladı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yönetici Geliştirme Merkezi ve Arçelik, Tüketici Hizmetleri Departmanıyla birlikte "Tüketici Hizmetleri Akadamesi Programı"na başlıyor. Program, çalışanların potansiyellerinin keşfinden başlayıp, Servis ve İlişki Yönetimi, Satış Koçluğu, Servis Planlama ve Kontrol başlıkları altında çeşitli eğitimler ve atölye çalışmalarından oluşmaktadır.

Perfetti Liderler Okulu Başladı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yönetici Geliştirme Merkezi ve Perfetti işbirliği ile hazırlanan kademelendirilmiş bir gelişim programıdır. Program; yöneticilerin kendilerine, işlerine ve ekiplerine liderlik etme temeli üzerinde kurgulanmış olup, Perfetti’nin iş süreçlerindeki verimliliği artırıcı konularda katılımcıların seçeceği bireysel projeler ile sonlanmaktadır. Böylelikle, programda öğrenilenlerin iş hayatına transferinin sağlanması hedeflenmektedir.

Samsung Marketing School Programı mezunlarını verdi

Bir eğitim programımızı daha başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Samsung ile 6 Ocak 2017 tarihinde başladığımız Marketing School Programı’nı 25 Mayıs’taki Proje Sunumu ile birlikte tamamladık. Katılımcılarımız, 7 farklı modülden oluşan programımız dâhilinde Pazarlama Analitiklerinden, Müşteri İlişkileri Yönetimi’nden (CRM), Nöromarketing’den, e-Ticaret’e kadar birçok farklı içerikteki eğitimlere katılarak ve son adım olan Proje Sunumu’nu da tamamlayarak sertifikalarını aldılar. Bilgi YGM ailesi olarak katılımcılarımıza hep birlikte geçirdiğimiz bu güzel süreç için teşekkür ederiz.