Hakkımızda Ekibimiz Egitmenlerimiz Çözüm Ortaklarımız

2013 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesinde kurumların ihtiyaçlarına özel tasarlanmış gelişim programları yürüten Yönetici Geliştirme Merkezi olarak faaliyetine başlamıştır. Hizmet alanı, sektör farkı gözetmeden KOBİ’den uluslararası şirketlere kadar öncelikli İstanbul ve çevresi olmak üzere Ankara, Bursa, Eskişehir, Kocaeli gibi şehirlerde faaliyet gösteren kurumlar ve çalışanlarıdır. Bilgi YGM ayrıca Kurumsal Akademi tasarım danışmanlığı hizmeti ve fonksiyon bazlı okul tasarımları yapmaktadır.

Bilgi YGM’nin ana amacı bugünü ve geleceği şekillendiren kurum çalışanlarının geliştirilmesini amaçlayan gelişim programları ile hem kurumların performanslarında etkin rol oynamak hem de katma değer yaratarak sektöre, topluma ve ülkeye fayda sağlamaktır. Bilgi YGM, arıtılmış ve biriktirilmiş bilgiye erişimi kolaylaştırarak ihtiyaç sahibi kurumların yaptıkları yatırımların geri dönüşü için yenilikçi yöntem ve uygulamalar ile pazarda sürdürülebilirliklerini sağlamaya çalışmaktadır.

Profesyonel ve akademisyenlerden oluşan eğitmenlerimiz, uzmanlık alanlarına göre farklı öğrenim metotları uygulamaktadırlar. Program tasarımları son şeklini, hedef kitle ile yapılan görüşmeler, saha gözlemleri ve bunun gibi araçlar yardımı ile gerçekleşen ihtiyaç analizleri sonucunda almaktadır. Yine bu analizler neticesinde elde edilen bilgiler ışığında eğitim içerikleri kurum için özelleştirilmektedir.

Son olarak; Bilgi YGM öğrenmenin çift taraflı bir etkileşim ve çaba olduğuna inanarak öğrenme ortaklığı yaptığı tüm kurumlar ile birlikte alanında öncülük misyonuna uzun yıllar devam etmeyi hedeflemektedir.

Gelişim yolunda olan tüm kurumlar ve çalışanları ile yollarımızın kesişmesi dileğiyle.